Головна
|
Каталог
|
Акції
|
Виробники
|
Про фірму
|
Контакти


вул. Незалежності, 57/2,
м. Івано-Франківськ,
Україна, 76000

тел. / факс (0342) 77-55-70
Каталог/Фізіотерапевтичне обладнання/Лазерна терапія/Апарат магнито-інфрачервоно-лазерний терапевтичний «Мілта Ф-8-01» (5-7 Вт)

Апарат магнито-інфрачервоно-лазерний терапевтичний «Мілта Ф-8-01» (5-7 Вт)


Медмаркет_212

Апарат магнито-інфрачервоно-лазерний терапевтичний «Мілта Ф-8-01» (5-7 Вт)


Апарат «МІЛТА-Ф-8-01» - сучасна модель апаратів серії «МІЛТА», призначена для оснащення лікувальних установ різного профілю. Лікувальна дія засноване на одночасному або роздільному (а також в будь-якому поєднанні) дії на пацієнта трьох фізичних чинників: постійного магнітного поля, імпульсного лазерного і постійного світлодіодного випромінювань довжин хвиль інфрачервоного діапазону.

Апарат має особливості, які відрізняють його від апаратів подібного типу:


   •  Широкий діапазон частот повторення імпульсів лазерного випромінювання.

  • Рівномірність розподілу щільності потужності випромінювання по облучаемой поверхні. У терміналі апарату встановлені наступні випромінювачі: імпульсний лазер і чотири інфрачервоних світлодіода. У звичайних апаратах випромінювання падає на облучаемую поверхню у вигляді п'яти точок. Конструкція термінала апарату «МІЛТА-Ф-8-01» дозволяє рівномірно розподілити падіння випромінювання по всій площі облучаемой поверхні (3,8 см2). Це дозволяє підвищити ефективність проведеної терапії.

  • Можливість підключення додаткового випромінюючого терміналу. Для дії на великі поверхні тіла або великі ділянки поразок (наприклад, при опіках), а також для реалізації методики зустрічного дії в апараті «МІЛТА-Ф-8-01» передбачена можливість підключення додаткового терміналу (випромінюючого блоку апарату), який повністю дублює параметри основного, управляється і працює синхронно з ним. Зручно те, що фахівець може замовити апарат лише з одним терміналом і, вже попрацювавши з ним, визначити, чи потрібен йому додатковий.

  • Можливість підключення световодних насадок. Світлопровідні насадки виконані із спеціального оргскла і призначені для того, щоб доставляти випромінювання лазера і світлодіодів безпосередньо до вогнища запалення. Глибина проникнення випромінювання лазера становить 6-10 см, і тому при лікуванні більшості захворювань насадки не потрібні. Проте в таких областях як гінекологія, урологія, стоматологія, отоларингологія вживання насадок покращує ефективність лікування. Для лікарів - рефлексотерапевтів розроблена спеціальна насадка для проведення МИЛТА-рефлексотерапії і випущено методичний посібник з її проведення.

Головною особливістю апарата «МІЛТА-Ф-8-01» є наявність у нього вбудованого фоторегістратора - пристрої, що визначає величину відбитого від шкіри пацієнта інфрачервоного випромінювання.

Ця інформація дає в руки лікаря наступні можливості:

 • Встановлювати заданий рівень потужності випромінювання ІЧ-світлодіодів. У ряді найбільш популярних на сьогоднішній день апаратах лазерної та магніто-лазерної терапії конструкція дозволяє вибирати лише певний рівень від максимального (наприклад: 25%, 50%, 75%, 100%). При цьому точне значення цієї величини може коливатися в залежності від технічних характеристик встановлених лазера і світлодіодів, так що лікар, проводячи процедуру, не має уявлення про реальний рівень потужності. Нерідко трапляється, що пацієнтам проводять лікування апаратом, вже не дає достатнього випромінювання. В апараті «МІЛТА-Ф-8-01» забезпечена можливість встановлювати потужність випромінювання з точністю до 1 мВт. При цьому, коли з часом падає потужність випромінювання світлодіодів, це відразу ж визначається.

 • Оцінювати ефективність лікування. При впливі на пацієнта апаратом «МІЛТА-Ф» частину інфрачервоного випромінювання відбивається від його шкіри, а частина проникає в тканини і там розсіюється і поглинається. При цьому величини відбитого і поглиненого випромінювання залежать від особливостей структури тканин і їх функціонального стану, наявності (відсутності) запальних процесів. При проведенні лікування лікар бачить на дисплеї апарата величину відбитого від шкіри пацієнта випромінювання (коефіцієнт відбиття). Як вже було сказано, ця величина залежить від того, в якому стані перебуває пацієнт. При одужанні коефіцієнт відбиття зростає до тих пір, поки не досягне норми (зазвичай порівнюють показання в контрлатеральний поверхнях). У той же час падіння коефіцієнта відбиття від процедури до процедури сигналізує про можливе ускладнення. Так в руках лікаря з'являється ще одна можливість, пов'язана з установкою на апараті фоторегістратора - прогнозування можливих ускладнень.

 • Визначати локалізацію вогнища запалення. При наявності у пацієнта запальних процесів апарат «МІЛТА-Ф-8-01» може використовуватися як засіб діагностики. При контролі рівня коефіцієнта відображення при переміщенні випромінюючого терміналу над передбачуваним (встановленим) вогнищем запалення лікар визначає локалізацію вогнища так: в певній зоні коефіцієнт відбиття буде нижче, ніж за її межами, - ця зона і є вогнище запалення.
Додати у вибране
Головна | Каталог | Акції | О компанії | Контакти
top
//посилання на зовнішні сайти