Головна
|
Каталог
|
Акції
|
Виробники
|
Про фірму
|
Контакти


вул. Незалежності, 57/2,
м. Івано-Франківськ,
Україна, 76000

тел. / факс (0342) 77-55-70
Каталог/Стерилізаційне обладнання/Опромінювачі бактерицидні/Синя лампа (рефлектор Мініна)

Синя лампа (рефлектор Мініна)


Медмаркет_300
Рефлектор Мініна - медичний прилад, який складається з синьої лампи розжарювання з унікальним хімскладу (випромінювача) і дзеркального плафона. Це надійний і простий в експлуатації пристрій, що дозволяє за допомогою тепла лікувати запальні процеси в організмі. Воно застосовується для прогрівання будь-якої ділянки тіла, так само знищує бактерії, віруси; знеболює. Синє світло добре впливає на стан людського організму загалом, покращує функціонування внутрішніх органів, покращує кровообіг, робить імунітет і опірність до різних несприятливих зовнішніх факторів більш високими.

Так само рефлектор випромінює видимі промені, в ультрафіолетовому та інфрачервоному діапазонах, він впливає на потрібні ділянки теплом, яке виробляється з електричного світла. Промені під час терапії збираються на одному певній ділянці, позбавляючи тим самим від больових відчуттів, покращуючи кровообіг, знімаючи набряклість. В цей час в тканинах починають відбуватися біохімічні реакції і процеси, приходить в норму тиск і функціонування нервової системи. Це реальний метод лікування за допомогою сухого тепла.
Терапевтичний ефект від прогрівання хворих ділянок сприяє лікуванню від нежиті, гострих респіраторних вірусних інфекцій, різних болів, отиту. Перше застосування цієї лампи було здійснено російським військовим лікарем А.В.Мініним, звідси і назва лампи. Крім цього лампу застосовують при:

- Атеросклероз судин нижніх кінцівок.
- Ішемії серця.
- Міокардиту.
- Інсульт.
- Мігрень.
- Порушення венозного кровообігу головного мозку.
- Хронічною пневмонії.
- Цироз печінки.
- Гепатиту.
- Вторинних імунодефіцитів, включаючи і ті, які у онкологічних хворих.
- Синдром хронічної втоми.

Процедури робляться при безпечній відстані від людини, 10-20 см., кожна процедура повинна проводитися не більше 20 хвилин для дорослих і 10 хв. - Для дітей. Весь курс зазвичай складається з 25 процедур, 3-4 рази на тиждень. При використанні лампи потрібно враховувати відчуття пацієнта, якщо потрібно - відкоригувати відстань і тривалість процедури.

Додати у вибране
Головна | Каталог | Акції | О компанії | Контакти
top
//посилання на зовнішні сайти