Головна
|
Каталог
|
Акції
|
Виробники
|
Про фірму
|
Контакти


вул. Незалежності, 57/2,
м. Івано-Франківськ,
Україна, 76000

тел. / факс (0342) 77-55-70
Каталог/Товари медичного призначення/Ортопедично-реабілітаційні вироби/Бандажі/Коректор постави ортопедичний ОТ-1В

Коректор постави ортопедичний ОТ-1В


Медмаркет_524
Відділ- грудопоперековий, Колір- Чорний, білий, Кількість ребер жорсткості- 2 ,Тип ребер -Металеві Матеріал- Еластан, Бавовна
Правила підбору:
Для коректного підбору корсета ортопедичного необхідно виміряти сантиметровою стрічкою (щільно, але не тягнучи) окружність стегон на 10 см нижче талії. Згідно з отриманими результатами підібрати корсет по таблиці підбору розмірів.

Розмір

Об'єм бедер нижче линії талії на 10 см

Розмір одягу

Mp

56-66

32-34

Lp

66-76

36-38

S

76-86

M

86-96

44-46

L

96-106

48-50

XL

Більше 106

52-54

 

Опис моделі:
 
Ортез грудо-попереково-крижовий (коректор постави) арт. ОТ-1В спеціально розроблені для формування правильної постави у дітей і виправлення вже наявні дефекти постави (як у дітей так і у дорослих). Спинка коректора постави виконана з багатошарового матеріалу з використанням бавовняної тканини і оснащена 2-ма модельованими ребрами жорсткості, які в поєднанні з реклінуючий лямками, дозволяють здійснити поступову корекцію постави за рахунок регульованого розведення плечей з одночасною фіксацією поперекового відділу хребта.

 


Моделюється ребер жорсткості по вигину хребетного стовпа і ступінь натягу лямок, дозволяє здійснити не тільки індивідуальну підгонку коректора постави для кожного пацієнта, але і проводити виправлення деформації хребта поетапно в 2-З прийому, даючи організму можливість поступово адаптуватися, нормалізувати тонус перерозтягнутому і спазмованих м'язів, зводячи до мінімуму неприємні відчуття. Поєднання в конструкції широкого пояса з щільною нерастяжимой тканини (спереду) і еластичного полотна з боків, перешкоджає сминанию пояса в області живота, що дозволяє створити рівномірний тиск на черевну стінку.

Показання до застосування:
 

Призначений для лікування порушень постави (сутулість) і викривлень грудного відділу хребта (кіфоз, сколіоз I - II ступеня);
Використовують для реабілітації після травм і операцій грудного відділу хребта;
Застосовують для профілактики сутулості при сидячій роботі;
Корсет використовують при проходженні курсу мануальної терапії та лікувальної гімнастики після кожного лікувального сеансу для збереження досягнутого лікувального ефекту;
Показаний при змінах структури тіл хребців будь-якої етіології (остеопороз, туберкульоз, остеохондропатия, наявність метастазів і ін.).

 

Протипоказання:
 
Діафрагмальний грижі;
Невправімие грижі черевної стінки;
Синдром портальної гіпертензії.

 

попередження:
 
У випадках гнійних захворювань і / або захворювань шкіри в області застосування бандажа необхідна консультація лікаря;
Людям з чутливою шкірою слід надягати бандаж на нижню білизну, щільно прилягає до тіла;
При виникненні будь-якого фізичного дискомфорту або подразнення слід негайно припинити використання бандажа і проконсультуватися з лікарем про можливість його подальшого застосування.

 


Увага:
Є медичне реєстраційне посвідчення, видане МОЗ України підтверджує, що виріб є виробом медичного призначення. Це офіційне підтвердження ефективності продукції для профілактики і при лікуванні різних захворювань.

 

Повернення і обмін:
 
Відповідно до постанови «Про реалiзацiю окремий Положень Украни Закону" Про захист прав спожівачiв "вiд 19 березня 1994р. № 172 ", поверненню і обміну не підлягають:
 
Товари сан. гігієни та особистого користування (такі як білизна, компресійний трикотаж і т.д.);
Товари медичного призначення;
Корсетні вироби.
Додати у вибране
Головна | Каталог | Акції | О компанії | Контакти
top
//посилання на зовнішні сайти