Головна
|
Каталог
|
Акції
|
Виробники
|
Про фірму
|
Контакти


вул. Незалежності, 57/2,
м. Івано-Франківськ,
Україна, 76000

тел. / факс (0342) 77-55-70
Каталог/Товари медичного призначення/Ортопедично-реабілітаційні вироби/Бандажі/ОТ-1В-У

ОТ-1В-У


Медмаркет_531
Відділ груднопоперековий, Колір Чорний, білий, Кількість ребер жорсткості 4, Тип ребер Металеві, Матеріал еластану, Бавовна
Правила підбору:
Для коректного підбору корсета ортопедичного необхідно виміряти сантиметровою стрічкою (щільно, але не тягнучи) окружність стегон на 10 см нижче талії. Згідно з отриманими результатами підібрати корсет по таблиці підбору розмірів.

Розмір
Об`єм бедер нижче линії талії на 10 см
Розмір одягу
Lp
66-76
36-38
S
76-86
40-42
M
86-96
44-46
L
96-106
48-50
XL
более 106
52-54

Коректор виготовлені з гіпоалергенних матеріалів і оснащені 4-мя моделювальними ребрами жорсткості, які в поєднанні з реклінуючий лямками, дозволяє здійснити поступову корекцію постави за рахунок регульованого розведення плечей з одночасною фіксацією поперекового відділу хребта.

Моделюється ребер жорсткості по вигину хребетного стовпа і РІВЕНЬ натяг лямок, дозволяє здійснити не тільки індивідуальну підгонку коректор поставу для КОЖНОГО пацієнт, але проводити виправлення деформації хребта поетапно в 2-З прийому, даючи організму можливість поступово адаптуватися, нормалізувати тонус перерозтягнутий і спазмовані м'язи, зводячи до мінімуму неприємні відчуття.
Показання до застосування:

Призначений для лікування порушень постави (сутулість) і викривлень грудного відділу хребта (кіфоз, сколіоз I - II ступеня);
Використовують для реабілітації після травм і операцій грудного відділу хребта;
Застосовують для профілактики сутулості при сидячій роботі;
Корсет використовують при проходженні курсу мануальної терапії та лікувальної гімнастики після кожного лікувального сеансу для збереження досягнутого лікувального ефекту;
Показаний при змінах структури тіл хребців будь-якої етіології (остеопороз, туберкульоз, остеохондропатия, наявність метастазів і ін.);
Профілактика переломів при остеопорозі, пухлини і туберкульозний процес
Протипоказання:

Діафрагмальний грижі;
Невправімие грижі черевної стінки;
Синдром портальної гіпертензії.
попередження:

У випадках гнійних захворювань і / або захворювань шкіри в області застосування бандажа необхідна консультація лікаря;
Людям з чутливою шкірою слід надягати бандаж на нижню білизну, щільно прилягає до тіла;
При виникненні будь-якого фізичного дискомфорту або подразнення слід негайно припинити використання бандажа і проконсультуватися з лікарем про можливість його подальшого застосування.
Увага:

Є медичне реєстраційне посвідчення, видане МОЗ України підтверджує, що виріб є виробом медичного призначення. Це офіційне підтвердження ефективності продукції для профілактики і при лікуванні різних захворювань.

Повернення і обмін:

Відповідно до постанови «Про реалiзацiю окремий Положень Украни Закону" Про захист прав спожівачiв "вiд 19 березня 1994р. № 172 ", поверненню і обміну не підлягають:

Товари сан. гігієни та особистого користування (такі як білизна, компресійний трикотаж і т.д.);
Товари медичного призначення;

Корсетні вироби.
Додати у вибране
Головна | Каталог | Акції | О компанії | Контакти
top
//посилання на зовнішні сайти